Класичний тур на двох осіб «Подорож до Кам’янця»

Класичний тур на двох осіб «Подорож до Кам’янця»

Щотижнево!!!

 

Каменец-Подольская крепость

 • проживання
 • сніданки та вечері
 • відвідування СПА-центру
 • персональні фітнес-тренування
 • привітальний сюрприз Champagne-Bar
 • екскурсії: Кам’янець, Бакота, Хотин
 • прогулянка на конях
 • заходи для діточок
 • тематичний вечір
 • майстер-клас по виготовленню коктейлів в «Кавовій студії»
 • кіновечір в «Кавовій студії»

 

3 дні/2 ночі

Заїзди щоп’ятниці, окрім святкових днів

 

Кам’янець-Подільський – одне з найдивовижніших міст України, остання столиця УНР, 3-тє туристичне місто після Києва та Львова, переможець в номінації «7 чудес України». Воно приголомшує красою своїх старовинних замків, непорушною тишею середньовічних вуличок, п’янить пахощами мальовничої долини. Неповторні ландшафти та архітектура Кам’янця-Подільського, залишають у серці відвідувачів невимовне відчуття теплоти та захоплення.

Всім учасникам туру безкоштовно надається можливість раннього поселення в день заїзду (з 7:00 години ранку) і пізнього виселення (до 21:00) в день виїзду. Отже, не турбуйтеся про ранній поїзд або пізній від’їзд, ми подбали про Вас. Протягом цього часу Ви можете користуватись Вашим номером та відвідувати чудовий СПА-центр готелю із басейном та саунами. Якщо ця пропозиція саме для Вас, обов’язково повідомте час прибуття та від’їзду, щоб ми могли зарезервувати Вам номер.

 

1-ий день

Привітальний напій.
Персональні тренування в СПА-центрі.
14:00-17:00 Пішохідна екскурсія по місту. Ви познайомитесь зі славетною історією «Міста на камені», дізнаєтесь багато цікавого про фортифікаційну систему Кам’янця та відвідаєте перлину нашого міста – Стару фортецю.
20:00-… Відвідування сучасного караоке-клубу «Music Hall».

 

2-ий день

08:00-11:00 Сніданок в ресторані.
11:00-14:00 Екскурсія в Хотинську фортецю. Хотинська фортеця гостинно відкриє перед вами ворота у середньовіччя з легендами і таємницями.
16:00-17:00 Спортивний конкурс для діток «Веселі старти».
18:00-19:00 Майстер-клас з приготування коктейлю.

 

3-iй день

08:00-11:00 Сніданок в ресторані.
11:00-19:00 **Факультатив! Екскурсія в Чернівці Місто з неповторною історією, де оживають біографії багатьох відомих людей. Ви поринете у спокій вузеньких брукованих вулиць та аристократичну архітектурну зовнішність цього захопливого міста!

 

Програма туру є орієнтовною і може незначно змінюватись.

 

Бажаючим продовжити свій відпочинок – ЗНИЖКА 20%
на додаткові дні перебування в готелі «7 Днів»!

Вартість туру «Подорож до Кам’янця»
для 2-ох дорослих гостей:

+ весняні знижки!

Стандартний номер: 2450 грн = 1800* грн.
Напівлюкс: 3390 грн– 40%= 2040* грн.
Люкс: 3790 грн– 40%= 2260* грн.

Для діточок:

Дітки до 6 років без надання окремого місця – БЕЗКОШТОВНО!
Дітки та підлітки від 6 до 12 років у номері з батьками – 540 грн.

Також в готелі «7 Днів» регулярно проводяться цікаві екскурсії та розважальні програми,майстер-класи,вечори джазу та живої музики, дискотеки, групові заняття з йоги та аеробіки, і відкрито сучасний КАРАОКЕ-клуб «Music Hall», де до Ваших послуг чарівні ведучі, широкий вибір пісень, сучасне обладнання, і головне – співочий настрій!

Для маленьких мандрівників – працює дитяча кімната, проводяться організовані розваги, чемпіонати з плавання, конкурси малюнків!

Додатково в готелі організовують:
прогулянку на конях або на унікальній броньовій дозорно-розвідувальній машині (БРДМ), різноманітні екскурсії: в Кришталеві печери в Кривче, в Бакотський скельний монастир 15 ст. , в неперевершені Чернівці, в легендарну Хотинську фортецю.

Ми дбаємо, щоб Ваше перебування в готелі «7 Днів» в Кам’янці — Подільському було наповненим розвагами та цікавинками!

НАЗУСТРІЧ ВЕСНЯНИМ РОЗВАГАМ!


 

*Умови оплати: попередня 100% оплата. Ціна гарантована за наявності групи не менше 12 осіб. В іншому випадку Вам буде запропонована альтернативна програма.

 

**Факультативні заходи не включено до вартості тура. Квитки на додаткові заходи та екскурсії можна замовити окремо або придбати на рецепції готелю в день поселення, при наявності вільних місць.