Тур для студентів

Тур для студентів

«Відпочинок «на відмінно»

Каменец-Подольская крепость

3 дні/2 ночі

Заїзди щоп’ятниці, окрім святкових днів

День студента може тривати вічно! Жага до знань і подорожей мають у вас не згасати! Перед вами відкриється таємничий Кам’янець зі своїми веселими та драматичними історіями, поїздка в Хотинську фортецю, яка стала декорацією для багатьох кінострічок, майстер-клас із виготовлення коктейлів — саме той навик, без якого не обходиться жоден студент. Ну і звичайно… не пропустіть можливість покататись на броньованій машині та увібрати у себе неймовірні емоції, і які ж студенти без танців.. Тільки студенти вміють відпочивати неймовірно та неповторно.

1-ий день

14:00-17:00 Пішохідна екскурсія по місту. Ви познайомитесь зі славетною історією «Міста на камені», дізнаєтесь багато цікавого про фортифікаційну систему Кам’янця та відвідаєте перлину нашого міста – Стару фортецю.
19:00-20:00 **Факультатив! Майстер-клас з приготування коктейлю.

2-ий день

08:00-11:00 Сніданок в ресторані.
12:00-13:00 **Факультатив! Екскурсія на БРДМ-2(броньована розвідувально-дозорна машина) — один з найкращих оригінальних способів побачити мальовничі та захоплюючі види каньйону річки Смотрич, проїхатись по руслу річки, оглянути фортецю з незвичного ракурсу та ознайомитися з пам’ятками історії.
20:00-.. Пивний безліміт (лише для повнолітніх).
18:00-19:00 Відвідування сучасного караоке-клубу «Music Hall».

3-iй день

08:00-11:00 Сніданок в ресторані.
11:00-19:00 **Факультатив! Екскурсія в Хотинську фортецю. Хотинська фортеця гостинно відкриє перед вами ворота у середньовіччя з легендами і таємницями.

Програма туру є орієнтовною і може незначно змінюватись.

Бажаючим продовжити свій відпочинок – ЗНИЖКА 20%
на додаткові дні перебування в готелі «7 Днів»!

Вартість туру «Відпочинок «на відмінно»»
для 2-ох гостей:

+ весняні знижки!

Стандартний номер: 1590 грн = 1190* грн.

Також в готелі «7 Днів» регулярно проводяться цікаві екскурсії та розважальні програми,майстер-класи,вечори джазу та живої музики, дискотеки, групові заняття з йоги та аеробіки, і відкрито сучасний КАРАОКЕ-клуб «Music Hall», де до Ваших послуг чарівні ведучі, широкий вибір пісень, сучасне обладнання, і головне – співочий настрій!

Для маленьких мандрівників – працює дитяча кімната, проводяться організовані розваги, чемпіонати з плавання, конкурси малюнків!

Додатково в готелі організовують:
прогулянку на конях або на унікальній броньовій дозорно-розвідувальній машині (БРДМ), різноманітні екскурсії: в Кришталеві печери в Кривче, в Бакотський скельний монастир 15 ст. , в неперевершені Чернівці, в легендарну Хотинську фортецю.

Ми дбаємо, щоб Ваше перебування в готелі «7 Днів» в Кам’янці — Подільському Було наповненим розвагами та цікавинками!

НАЗУСТРІЧ ВЕСНЯНИМ РОЗВАГАМ!


*Умови оплати: попередня 100% оплата. Ціна гарантована за наявності групи не менше 12 осіб. В іншому випадку Вам буде запропонована альтернативна програма.

**Факультативні заходи не включено до вартості тура. Квитки на додаткові заходи та екскурсії можна замовити окремо або придбати на рецепції готелю в день поселення, при наявності вільних місць.